Avaliações
281 avaliações
Brindusa
“Minunat totul.Profesionalism la maxim. Mulțumesc frumos pentru tot”
19 de jun. de 2026Manuela
“Experienta foarte placuta, mediu primitor, atmosfera relaxanta, serviciile sunt de top, cu atentie la detalii si la dorintele clientei, cu recomandari detaliate pentru intretinerea parului acasa.”
18 de jun. de 2026Dolca Maria
“Extrem de mulțumită. ”
10 de jun. de 2026Raluca
“Nivelul de profesionalism este impecabil si m-a impresionat mult....am apreciat rabdarea si explicatiile detaliate pentru rutina de acasa. Echipa extrem de bine pregatita, seriosa si dedicata meseriei....”
4 de jun. de 2026Elena
“Un rezultat cu mult mai bun decât mă așteptam. Fetele fac minuni. Foarte drăguțe și calde! Mulțumesc! ❤️”
2 de jun. de 2026Alina Vargatiuc
“Totul la superlativ”
1 de jun. de 2026Luminita Miron
“Minunate fetele!! Le urmaream de ceva vreme si stiam ca ies minuni din mainile lor dar sincera sa fiu nu ma asteptam sa arate atat de bine!! Le recomand din toata inimia!”
30 de mai. de 2026Ioana
“Mi-a placut atentia la detalii, profesionalismul, iar rezultatul nu mai zic, I’m loving it! ❤️”
29 de mai. de 2026Niculina
“Super faină experiența! Am fost tunsă și aranjată de o echipă profesionistă, într-un ambient minunat. M-am simțit minunat și am primit sfaturi foarte utile despre întreținerea individuală a părului și necesitatea folosirii anumitor produse de styling👩🏽🦱 recomand cu căldură ”
22 de mai. de 2026Amalia Burdusel
“Nu pot spune decat ca mi'a depasit orice fel de asteptare. Este o experienta 🥰 iar parul meu nu cred ca a aratat sau s'a simtit vreodata asa de bine ❤️❤️❤️ abia astept sa ne vedem din nou ”
22 de mai. de 2026Cristina
“Aș aprecia mai multă atenție la punctualitate, care trebuie să fie de ambele părți. În rest o experiență plăcută, ca de obicei. Mereu merg cu încrederea ca plec mulțumită și cu bucle fericite.”
14 de mai. de 2026Mara Mihaela
13 de mai. de 2026Alina Ardelean
“Clienta multumita!!!🥰”
8 de mai. de 2026Laura Fofiu
“O experiență completă la Iulia Christina-Curls Architect! Fiica mea a plecat absolut încântată de rezultat și cu o mulțime de informații și sfaturi utile. Este greu să găsești pe cineva care să înțeleagă atât de bine nevoile părului creț. Cu siguranță va reveni!”
6 de mai. de 2026Alina Virlan
4 de mai. de 2026Alexandra Manolache
“Fetele au maini de aur! Merita fiecare vizita la ele, chiar daca vin de departe doar pt asta! ❤️”
1 de mai. de 2026Alexandra Neacsu
“Am avut o experienta excelenta. Iulia a fost extrem de atenta si dedicata in a intelege de ce au nevoie parul si scalpul meu. Am primit foarte multe recomandari utile si personalizate, iar la final, parul meu arata superb. Recomand!”
27 de abr. de 2026Alexandra
“Personalul este foarte prietenos şi fac o muncă fenomenală. A meritat să vin din Chişinău până în Bucureşti pentru această experiență minunată.”
27 de abr. de 2026Alina B.
26 de abr. de 2026Nuti
“10 din10 superb😘”
21 de abr. de 2026