Recensioni
50 recensioni
Rimbet Marina
“De vis! Recomand și prietenelor!”
10 giu 2026Miruna
“O experienta plăcută! Întreg personalul foarte profi! Va recomand cu mare drag si o sa revin cu siguranță! ”
4 giu 2026Denisa
“Totul minunat! ”
30 mag 2026Alexia
“Recomand cu tot sufletul!”
27 mag 2026Adina
“Calitate si modernism.”
27 mag 2026Iosăgeanu Alexandra
“Fetele sunt absolut minunate, serviciile sunt ireproșabile! Ador!❤️ ”
25 mag 2026Iulia Androne Iulia
22 mag 2026Adelina Ciochină
15 mag 2026Cornelia Corina
“Totul a decurs foarte bine , ospitalitate, curățenie si atenție. Magda foarte atentă. Recomand cu încredere. ”
8 mag 2026Alina
1 mag 2026Simona Costin
22 apr 2026Mada
“Perfect,un cuvânt care descrie întreg serviciul 🥰”
18 apr 2026Camelia
10 apr 2026Grosu Ionica
3 apr 2026Oana Prahoveanu
30 mar 2026Nicoleta
26 mar 2026Lavinia Tudor
“Totul a decurs foarte bine. Mulțumim frumos Beatrice.”
26 mar 2026Elena Cercheaza
25 mar 2026Corina
“Recomand cu tot dragul! Am plecat de la salon cu o schimbare de look de care sunt super mulțumită. Fetele sunt foarte primitoare, atmosfera este caldă și te simți imediat pe mâini bune. Profesionalism și atenție la detalii – cu siguranță voi reveni! ”
25 mar 2026