Notes et avis

19 avis

Viktorija

Tobulas pedikiūras! Ačiū! ❤️

23 juin 2026
Ernesta

Tobulai!

25 mars 2026
Rima
18 févr. 2026
Audra Giedre

Pas Kamilę vaikštau/važinėju ir net skraidau jau daug metų. Tobula kokybė, super atidumas ir profesionalumas. Nors tikrai bandžiau per tiek metų ir kitur, bet geriau neradau. Labai labai rekomenduoju.

18 févr. 2026
Orinta

Labai kruopščiai atliktas visas darbas . Nuostabiai kaip visada.

11 févr. 2026
Julija Antochina

100% puikus manikiūras su profesionale ir miela meistre! 👌 Rekomenduoju!

29 déc. 2025
Laura

Esu labai patenkinta paslaugų kokybe ir aptarnavimu😊

24 nov. 2025
Indre

kaip visada nuostabi meistre ir visad dziuginantys nagai😍

7 nov. 2025
Kotryna

Nuostabi meistrė, labai kruopščiai ir dailiai padarė pedikiūrą. Ačiū ❤️

23 oct. 2025
Darija

Kruopštumas 10 balų!💕

9 oct. 2025
Karolina

Nuostabu! Labai kruopščiai 🥰 ačiū

24 sept. 2025
Ilona

Tik geriausi atsiliepimai! 🤍

25 août 2025
Ieva

Tiek manikiūras, tiek pedikiūras kiekvieną sykį atlikti labai preciziškai ir atsakingai. Nagai išsilaiko labai ilgai. Atmosfera taip pat jauki, todėl vizitai tampa tikru poilsiu. Ačiū! 💅🏼✨

21 août 2025
Vilma

Puiki meistrė, kruopšti ir dėmesinga. Geraiusias visų laikų pedikiūras. Ačiū .

20 août 2025
Indrė

Kaip visada - idealiai! 🩵

10 juil. 2025
Rimutė Alkevičiūtė
4 juil. 2025
Daiva

Itin kruopščiai dirbanti meistre

6 juin 2025
Kristina MAŽ
5 juin 2025
Rasa

Manikiūras ir pedikiūras atlikti tobulai 🥰 nepaprastai kruopšti meistrė. Didžiausios rekomendacijos 🌷

23 mai 2025