Reviews

19 reviews

Viktorija

Tobulas pedikiūras! Ačiū! ❤️

23 Jun 2026
Ernesta

Tobulai!

25 Mar 2026
Rima
18 Feb 2026
Audra Giedre

Pas Kamilę vaikštau/važinėju ir net skraidau jau daug metų. Tobula kokybė, super atidumas ir profesionalumas. Nors tikrai bandžiau per tiek metų ir kitur, bet geriau neradau. Labai labai rekomenduoju.

18 Feb 2026
Orinta

Labai kruopščiai atliktas visas darbas . Nuostabiai kaip visada.

11 Feb 2026
Julija Antochina

100% puikus manikiūras su profesionale ir miela meistre! 👌 Rekomenduoju!

29 Dec 2025
Laura

Esu labai patenkinta paslaugų kokybe ir aptarnavimu😊

24 Nov 2025
Indre

kaip visada nuostabi meistre ir visad dziuginantys nagai😍

7 Nov 2025
Kotryna

Nuostabi meistrė, labai kruopščiai ir dailiai padarė pedikiūrą. Ačiū ❤️

23 Oct 2025
Darija

Kruopštumas 10 balų!💕

9 Oct 2025
Karolina

Nuostabu! Labai kruopščiai 🥰 ačiū

24 Sept 2025
Ilona

Tik geriausi atsiliepimai! 🤍

25 Aug 2025
Ieva

Tiek manikiūras, tiek pedikiūras kiekvieną sykį atlikti labai preciziškai ir atsakingai. Nagai išsilaiko labai ilgai. Atmosfera taip pat jauki, todėl vizitai tampa tikru poilsiu. Ačiū! 💅🏼✨

21 Aug 2025
Vilma

Puiki meistrė, kruopšti ir dėmesinga. Geraiusias visų laikų pedikiūras. Ačiū .

20 Aug 2025
Indrė

Kaip visada - idealiai! 🩵

10 Jul 2025
Rimutė Alkevičiūtė
4 Jul 2025
Daiva

Itin kruopščiai dirbanti meistre

6 Jun 2025
Kristina MAŽ
5 Jun 2025
Rasa

Manikiūras ir pedikiūras atlikti tobulai 🥰 nepaprastai kruopšti meistrė. Didžiausios rekomendacijos 🌷

23 May 2025